Dom na predaj - SC, Kráľová pri Senci, Bodov

Cena:

160 000 €

Izby:

info v RK

Lokalita:

SC - Kráľová pri Senci

Ulica:

Bodov

Poschodie:

1 posch.

Plocha:

85.00 m²

Pozemok:

493.00 m²

Stav:

info v RK


Ponúkame na predaj 5 ročnú novostavbu 4 izbového rodinného domu - bungalovu v obci Kráľová pri Senci . Dom je postavený na pozemku o výmere 493 m2, úžitková plocha domu 85 m2, zastavaná plocha je 116 m2.

Dom sa nachádza v tichej časti nazvanej Bodov, veľmi pokojná časť obce. Parkovanie je možné priamo pred domom, miesto pre 2 väčšie autá. Celý pozemok je oplotený, vstupná brána je pripravená na dobudovanie elektrického pohonu.

Popis domu:
Dom je 4 izbový. Kuchyňa je samostatná, oddelená od obývacej časti sadrokartónovou priečkou. Do budúcna je možné otvorenie priestoru medzi kuchyňou a obývačkou, vhodné pre väčšie rodiny s deťmi. Kuchynská linka je vyrobená na mieru so všetkými spotrebičmi. Z kuchyne i obývacej časti je možný výstup na priestrannú vonkajšiu terasu. Špajza v kuchyni s dostatkom úložného priestoru. Obývacia izba je priestranná s rohovou sedacou súpravou. Dom disponuje 2 oddelenými toaletami s umývadlom a okienkom. Samostatná kúpeľňa s priestranným sprchovacím kútom, priestorom na práčku, dvojité umývadlo. Priestranná spáľňa, 2 samostatné izby vhodné ako detské izbičky. Dostatok úložného priestoru - 2 x rolldor na mieru, povala s úložným priestorom.

Technické a stavebné údaje:
Dom je postavený z pezinských tehál, má sedlovú strechu, je zateplený, septik, vlastná studňa, elektrické podlahové kúrenie, vlastný kotol Protherm, šachta s úložným priestorom na pozemku (v zime skladovanie zeleniny).

Záhrada:
Pozemok je už upravený, vysadené okrasné i úžitkové stromy a rastliny( marhuľa, broskyňa, čerešňa, slivka), zatrávnený. Dve samostatné terasy so sedením, jedna slúži v jarnom a jesennom období, druhá terasa (väčšia) v letnom období. Záhradný domček s dostatkom úložného priestoru na náradie, záhradné sedenie.
Príprava na úžitkovú záhradku. Súkromie na pozemku.

Všeobecné informácie:
Dom má nízke mesačné náklady. Nachádza sa už vo vystavanej časti obce, kde už poznáte susedov. Pokojná časť obce v slepej ulici. Bývanie pre rodiny s deťmi alebo pre ľudí ktorý uprednostnia tiché prostredie pred ruchom mesta.

Dom nie je zaťažený ťarchou z banky. Voľný po dohode ihneď.
Predajná cena je 160.000,-€ (uvedená cena je konečná vrátane sprostredkovateľského poplatku pre RK)