Dom na predaj - SC, Senec, Drienková

Cena:

246 990 €

Izby:

info v RK

Lokalita:

SC - Senec

Ulica:

Drienková

Poschodie:

1 posch.

Plocha:

97.00 m²

Pozemok:

450.00 m²

Stav:

info v RK


Ponúkame na predaj útulný bungalov v tichej časti mesta Senec. Ide o 4 izb. novostavbu kolaudovanú v r. 2016, postavenú na pozemku 450 m2, úžitková plocha 97 m2, zastavaná plocha 110m2.

Popis domu:
Jednopodlažný tehlový dom s rovnou strechou – bungalov, k dispozícii sú 3 samostatné izby, hala, kuchyňa, samostatné wc a kúpeľňa (2 x umývadlo, vaňa, murovaný sprchovací kút, veľa úložného priestoru, zásobník vody)

Zariadenie domu:
Dome je kompletne nadštandardne zariadený, väčšia časť zariadenia je vyrobená na mieru a zostáva v dome. Použité kvalitné materiály – laminátová podlaha dovezená z Nemecka, rolldory na mieru 4 ks, kúpeľňa s vaňou a rozšíreným sprchovacím kútom, zásobník vody (220 l), klimatizácia LG s chladením, vykurovaním i čistením vzduchu. Bodové nasvietenie domu s ovládaním, zapustený závesy v strope, krb (8 kW). Kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, sedacia súprava, manželská posteľ. Dom sa predáva vrátane zariadenia, ktoré je zahrnuté v cene domu.

Príslušenstvo domu:
Garáž (rozmery 3x7 m) priamo na pozemku s diaľkovým ovládaním, brána na diaľkové ovládanie, parkovanie priamo v dome pre ďalšie 2 autá. Prístrešok na drevo prípadne odkladanie, videovrátnik, elektrické podlahové kúrenie, klimatizácia, 7-komorové plastové okná s 3 izolač. sklom
Kompletne upravená záhrada s trávnikom, okrasné a úžitkové rastliny.
Terasa z domu je zastrešená, má rozmery 4x7 m a ponúka komfortné sedenie pre celú rodinu.
Murovaný bazén s rozmermi 2,5 x 4,5 m s pieskovou filtráciou a solárnou plachtou (možnosť zväčšenia bazénu). Zabudovaný alarm.

Všeobecné zhrnutie:
Moderný a útulný domček, veľmi presvetlený, vhodný pre rodinu. Netreba venovať čas stavebným prácam, ani zariaďovaniu, pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Komfortné priestranné bývanie, dokončená záhrada, bezproblémové parkovanie, bazén, nízke mesačné náklady, tichá lokalita, slušní susedia, vkusne zariadený kvalitnými materiálmi.

V prípade že Vás ponuka domu zaujala, radi by ste už v lete sedeli na vlastnej terase pri bazéne, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si s nami obhliadku.

Predajná cena vrátane kompletného zariadenia je 259.900,- € (cena je konečná)
V prípade vážneho záujmu v krátkom čase, DOHODA NA CENE MOŽNÁ.