Dom na predaj - PK, Modra, Sokolská 17

Cena:

279 000 €

Izby:

info v RK

Lokalita:

PK - Modra

Ulica:

Sokolská 17

Poschodie:

3 posch.

Plocha:

400.00 m²

Pozemok:

1 113.00 m²

Stav:

info v RK


Ponúkame na predaj priestranný dvojgeneračný 5 izb. rodinný dom priamo v meste Modra, na Sokolskej ul. Dom je trojpodlažný s úžitkovou plochou 400 m2, postavený na pozemku o výmere 1113 m2. Dom je samostatne stojaci, podpivničený s jedným nadzemným podlažím a podkrovím, nachádzajúci sa na jemne svahovitom pozemku.

POPIS PODLAŽÍ:
1. Podzemné podlažie:
nachádza sa tu vstupná chodba s keramickou dlažbou, kotol ÚK na plyn, zásobník teplej vody, komora s výstupom do dvornej časti, šatník, práčovňa, osobitná miestnosť s vnútorným bazénom s protiprúdom a soláriom, sauna. Podzemné podlažie má tak viacero možnosti na využitie, ideálne je na stretávanie sa rodiny, priateľov či už pri športovo-relaxačných aktivitách alebo pri dobrom modranskom vínku.

1. Nadzemné podlažie:
Cez zádverie domu sa vchádza do vstupnej haly domu, s výstupom do podkrovia domu, tiež s výstupom do podzemia domu. Ďalej sa tu nachádza denná časť domu - samostatná priestranná spálňa s veľkým množstvom úložného priestoru, obývacia miestnosť , kuchynská časť s jedálenským sedením, barovým pultom, samostatnou komorou, kúpeľňa. Z kuchynskej časti je možný výstup do zadnej časti domu, na terasu, do záhrady prípadne k vonkajšiemu bazénu.

Podkrovie domu:
Vstupná hala podkrovia je využívaná ako spoločenská miestnosť (obývačka), dve samostatné izby v podkroví poskytujú pokojné nerušené bývanie pre 2 dospelé osoby, prípadne ako štartovacie bývanie mladej rodiny. Z jednej z izieb je možný výstup na priestrannú terasu. K dispozícii je kúpeľňa pre obyvateľov podkrovia (sprchovací kút, wc)

Záhrada:
Výmera pozemku je 1113m2, zastavaná plocha je 351m2, úžitková plocha je 400m2. Priestranná terasa s vonkajším krbom s výhľadom na bazén, záhrada upravená okrasnými stromami a kríkmi, technická miestnosť. Záhrada svojou rozlohou vhodná i na ďalšie využitie športových aktivít.

Parkovanie:
Samostatná podzemná garáž so vstupom priamo z ulice.

Všeobecné informácie:
Dom je napojený na všetky IS, bol 2x rekonštruovaný (r. 1991, 2010), má šikmú strechu zn. Bramac. Orientácia domu je SV-JZ.

CELKOVÉ ZHRNUTIE:
Dom je priestranný nielen rozlohou pozemku ale aj úžitkovou plochou, ktorá ponúka komfortné bývanie so spoločenským využitím pre viacčlennú rodinu. Dom sa nachádza chôdzou cca 5 min. od centra mesta, v bezprostrednej blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane školy, škôlky, obchodov a iné.

V prípade že Vás dom zaujal, máte ďalšie otázky ohľadom domu, alebo by ste ho radi videli naživo, neváhajte nás kontaktovať ohľadom obhliadky.
Uvedená cena je konečná, vrátane sprostredkovateľskej provízie pre RK.